Żurawie budowlane Bonfiglioli

Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli

Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli (HDS) dostosowane do montażu na każdym typie podwozia DAF, FORD, ISUZU, IVECO, MAN, RENAULT, SCANIA. HDSy marki Bonfiglioli poprzez nierozbudowaną elektronikę są niezawodne podczas swojej pracy oraz łatwe w obsłudze. Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli mogą być montowane za kabiną, n...

Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli

Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli (HDS) dostosowane do montażu na każdym typie podwozia DAF, FORD, ISUZU, IVECO, MAN, RENAULT, SCANIA. HDSy marki Bonfiglioli poprzez nierozbudowaną elektronikę są niezawodne podczas swojej pracy oraz łatwe w obsłudze. Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli mogą być montowane za kabiną, na tylnym zwisie lub na konsoli. HDS umożliwia bowiem załadunek oraz rozładunek wszelkiego rodzaju towarów bezpośrednio na auto, a następnie ich łatwy transport. W naszej firmie oferujemy zatem hydrauliczne dźwigi samochodowe doskonałe choćby dla przedsiębiorstw zajmujących się pomocą drogową, ale nie tylko. Proponowane żurawie HDS to gwarancja niezawodnego działania i solidności.

HDS na samochód dostawczy lub pojazd ciężarowy

Decydując się na żuraw HDS, warto postawić na zakup maszyny sprawdzonego producenta, dlatego w naszej firmie prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy sprzętu marki Bonfiglioli. Znaleźć tu można hydrauliczne dźwigi samochodowe o odmiennych wartościach maksymalnego momentu obciążającego, przeznaczone do zamontowania zarówno na małych samochodach dostawczych, jak i większych pojazdach ciężarowych. Nasze HDS-y są też łatwe w obsłudze, ponieważ umożliwiają sterowanie za sprawą panelu bocznego lub radia. Potrzebny Ci wytrzymały żuraw budowlany na przyczepie albo dźwig do pomocy drogowej? Zapraszamy!

Żuraw HDS na samochód dostawczy

HDS jest szczególnym typem żurawia, który od modeli budowlanych odróżnia się przede wszystkim sposobem montażu. Maszyny tego rodzaju są bowiem umieszczane na pojazdach, na przykład na przyczepie albo samochodzie dostawczym, stanowiąc tym samym niezwykle praktyczne rozwiązanie. Wśród naszych propozycji niezawodnych sprzętów marki Bonfiglioli znaleźć można między innymi:

  • żurawie hydrauliczne HDS Bonfiglioli P 3500L na małe samochody dostawcze,
  • żurawie P 5000L na samochody ciężarowe o masie całkowitej DMC 5 ton,
  • żurawie hydrauliczne P 30500 SL na samochody ciężarowe Mercedes, Daf, Scania, MAN,
  • żurawie Bonfiglioli P 20000 XL,
  • czy model P 7200L.

Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz spełniający Twoje oczekiwania HDS na samochód dostawczy. Porównaj wszystkie parametry i możliwości, jakie daje żuraw HDS od Bonfiglioli. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z wybranej maszyny. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do usług.

Więcej

Żurawie budowlane Bonfiglioli Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów