Żurawie Hydrauliczne HDS

Information

Nowe produkty

Żurawie Hydrauliczne HDS

Dźwig hydrauliczny

Od 2016 roku działamy w branży hydraulicznej, dlatego oferowane przez nas dźwigi hydrauliczne to sprawdzone modele, które charakteryzuje długoletnia żywotność i niezawodność w trakcie pracy. Bogaty asortyment żurawi samochodowych obejmuje typy żurawi hydraulicznych pasujących do każdego modelu samochodu ciężarowego. Polecamy dźwigi HDS z koszem osobowym umożliwiającym wykonywania zadań na wysokościach, a także specjalistyczne modele wykorzystywane w pożarnictwie. Dostarczamy sprzęt dla firm budowlanych oraz specjalistów pomocy drogowej.

Żuraw samochodowy HDS od doświadczonego dystrybutora

Współpracujemy z najlepszymi producentami dźwigów HDS oraz części do maszyn hydraulicznych, dlatego w ofercie znajdziesz tylko najwyższej jakości modele żurawi. Jeśli masz pytania dotyczące wyboru urządzeń, skontaktuj się z nami! Podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego biznesu. Zapraszamy!

Gdzie sprawdzają się dźwigi hydrauliczne?

Dźwigi hydrauliczne wykorzystywane są w wielu branżach — m.in. budownictwie, pożarnictwie czy pomocy drogowej. Żuraw samochodowy HDS jako mobilna maszyna o kompaktowej budowie dobrze sprawdzi się w każdym miejscu, w którym brakuje przestrzeni do postawienia klasycznych urządzeń przeładunkowych. Ponadto do jego atutów można zaliczyć również wysoką ładowność — wyposażony jest w skrzynię ładunkową, przydającą się nie tylko podczas ładunku lub rozładunku, ale też transportu towarów.

Dlaczego warto postawić na dźwig HDS z naszej oferty?

Każdy dźwig hydrauliczny z naszej oferty to maszyna wytrzymała, łatwa w obsłudze, w pełni sprawna oraz poddawana regularnym przeglądom konserwacyjnym, jak również okresowym. Dzięki temu Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają urządzenie przeładunkowe od razu gotowe do pracy. Ponadto zapewniamy indywidualną wycenę. Sprawdź naszą ofertę, jeśli dźwigi samochodowe HDS są tym, czego szukasz i skontaktuj się, jeżeli zainteresuje Cię jeden lub kilka z prezentowanych tu modeli.

Żurawie Hydrauliczne HDS Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Żurawie budowlane...

  Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli

  Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli (HDS) dostosowane do montażu na każdym typie podwozia DAF, FORD, ISUZU, IVECO, MAN, RENAULT, SCANIA. HDSy marki Bonfiglioli poprzez nierozbudowaną elektronikę są niezawodne podczas swojej pracy oraz łatwe w obsłudze. Żurawie hydrauliczne Bonfiglioli mogą być montowane za kabiną, na tylnym zwisie lub na konsoli. HDS umożliwia bowiem załadunek oraz rozładunek wszelkiego rodzaju towarów bezpośrednio na auto, a następnie ich łatwy transport. W naszej firmie oferujemy zatem hydrauliczne dźwigi samochodowe doskonałe choćby dla przedsiębiorstw zajmujących się pomocą drogową, ale nie tylko. Proponowane żurawie HDS to gwarancja niezawodnego działania i solidności.

  HDS na samochód dostawczy lub pojazd ciężarowy

  Decydując się na żuraw HDS, warto postawić na zakup maszyny sprawdzonego producenta, dlatego w naszej firmie prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy sprzętu marki Bonfiglioli. Znaleźć tu można hydrauliczne dźwigi samochodowe o odmiennych wartościach maksymalnego momentu obciążającego, przeznaczone do zamontowania zarówno na małych samochodach dostawczych, jak i większych pojazdach ciężarowych. Nasze HDS-y są też łatwe w obsłudze, ponieważ umożliwiają sterowanie za sprawą panelu bocznego lub radia. Potrzebny Ci wytrzymały żuraw budowlany na przyczepie albo dźwig do pomocy drogowej? Zapraszamy!

  Żuraw HDS na samochód dostawczy

  HDS jest szczególnym typem żurawia, który od modeli budowlanych odróżnia się przede wszystkim sposobem montażu. Maszyny tego rodzaju są bowiem umieszczane na pojazdach, na przykład na przyczepie albo samochodzie dostawczym, stanowiąc tym samym niezwykle praktyczne rozwiązanie. Wśród naszych propozycji niezawodnych sprzętów marki Bonfiglioli znaleźć można między innymi:

  • żurawie hydrauliczne HDS Bonfiglioli P 3500L na małe samochody dostawcze,
  • żurawie P 5000L na samochody ciężarowe o masie całkowitej DMC 5 ton,
  • żurawie hydrauliczne P 30500 SL na samochody ciężarowe Mercedes, Daf, Scania, MAN,
  • żurawie Bonfiglioli P 20000 XL,
  • czy model P 7200L.

  Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz spełniający Twoje oczekiwania HDS na samochód dostawczy. Porównaj wszystkie parametry i możliwości, jakie daje żuraw HDS od Bonfiglioli. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z wybranej maszyny. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jesteśmy do usług.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów