Information

Nowe produkty

Akcesoria do koparek W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Młoty hydrauliczne do...

  Młoty hydrauliczne należą do powszechnie stosowanych elementów wyposażenia dodatkowego do koparek. Występują w małym, średnim i dużym rozmiarze, a każdy z tych wariantów ma nieco inny zakres zastosowań. Pojedyncze urządzenie tego rodzaju montuje się za pomocą szybkozłącza mechanicznego albo hydraulicznego zamiast łyżki do kopania — ułatwia to pracę operatorowi maszyny, umożliwiając swobodne manewry w obszarze roboczym. Stanowi również bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest zachowanie odpowiedniej odległości od obrabianego materiału (np. betonu lub asfaltu).

  Do jakich prac wykorzystywane są młoty hydrauliczne do koparek?

  Młoty hydrauliczne do koparek wykorzystywane są w pracach takich jak:

  • rozbiórki i wyburzenia różnego rodzaju budynków,
  • usuwanie zbędnych elementów budowlanych,
  • przygotowania do remontu obiektów inżynieryjnych,
  • rozkruszanie oraz urabianie skał,
  • usuwanie kamieni z gleby,
  • rozbijanie zamarzniętego gruntu.

  Wyposażenie dodatkowe do koparek, jakie stanowią młoty hydrauliczne, wykorzystywane jest nie tylko przez pracujące w terenie ekipy budowlane, ale też pracowników kamieniołomów. Znajduje ono również zastosowanie w górnictwie.

  Jak dobiera się młoty hydrauliczne do koparek?

  W celu dobrania odpowiednich młotów hydraulicznych do konkretnych koparek należy wziąć pod uwagę wagę tych elementów, a także parametry takie jak ciśnienie robocze, siła i częstotliwość uderzeń czy przepływ oleju w liniach hydraulicznych. Nie bez znaczenia jest również masa samych maszyn. Ponadto przy wyborze warto rozważyć zakup sprzętu, jaki przyda się nie tylko do bieżących zadań, ale też projektów mogących pojawić się w przyszłości — postawić na wszechstronne urządzenia będące inwestycją w przyszłość.

  Jeżeli nie wiesz, które produkty wybrać z dostępnej tu oferty, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące artykułów z asortymentu i pomożemy w dobraniu odpowiednich młotów hydraulicznych do koparek.

 • Tiltrotatory do koparek

  Hydro-Crane to sklep internetowy, w którym zaopatrzysz się w solidny tiltrotator do koparki, nazywany także obrotowym systemem przechylania czy głowicą uchylno-obrotową. To narzędzie montowane między końcem ramienia a łyżką, dzięki czemu umożliwiają jej swobodne przechylanie i obracanie o 360 stopni. Mechanizm poszerza możliwości maszyny, co pozwala na precyzyjne manewrowanie urządzeniem nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprawdź szczegóły, aby dowiedzieć się, w jakich pracach przydają się tiltrotatory do koparek!

  Funkcjonalne i mocne tiltrotatory do koparek

  Proponowane tiltrotatory do koparek mają wyjątkowo szerokie zastosowanie podczas pracy w terenie. Wspierają fachowców podczas między innymi:

  • kształtowania terenu w określony sposób, w tym wykopywania fundamentów, formowania skarp, kopania rowów czy układania przewodów kanalizacyjnych,
  • przeładunku materiałów, na przykład gruzu po rozbiórce lub innych odpadów,
  • usuwania pni bądź drzew.

  W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne tiltrotatory do koparek marki JCB o masie od 8 do nawet 26 ton, w tym modeli zarówno gąsienicowych, jak i kołowych. Wśród nich posiadamy warianty wyposażone w czujniki obrotu, a także chwytaki, które pozwalają na łatwą oraz precyzyjną obsługę łyżki. Sprawdź pełną ofertę, aby wybrać narzędzie dopasowane do Twojej maszyny albo skontaktuj się z nami w celu uzyskania fachowej porady!

  Nowoczesne i solidne tiltrotatory do koparek

  Tiltrotatory do koparek to nie tylko innowacyjne narzędzia, ale też kluczowe elementy wyposażenia służącego zwiększaniu efektywności i elastyczności pracy na placu budowy. Dzięki nim roboty wykonywane są szybciej, dokładniej, jak również oszczędniej, co przekłada się na realne korzyści dla firm budowlanych, a także operatorów maszyn. Pozwala to obniżenie kosztów operacyjnych, a tym samym oszczędność czasu, paliwa oraz mniejsze zużycie maszyny. Jeśli zatem chcesz podnieść jakość świadczonych usług – postaw na innowacyjne tiltrotatory do koparek i złóż zamówienie już dziś!

 • Wiertnice do koparek

  Koparki, jako należące do najbardziej podstawowych i powszechnych typów maszyn budowlanych, są nieodłączne podczas realizacji zróżnicowanych projektów w obrębie odmiennych branż. Pozwalają one na przygotowywanie wykopów o różnorodnym przeznaczeniu, spośród których szczególnie charakterystyczne są odwierty pionowe. W tym celu do koparek montuje się specjalistyczne wiertnice umożliwiające wykonywanie takich robót ziemnych. Nie mogło ich zatem zabraknąć w ofercie firmy Hydro-Crane. Proponujemy wysokiej klasy wiertnice do koparek, przeznaczone zarówno do zaawansowanych maszyn, jak i kompaktowych minikoparek.

  Wszechstronne wiertnice do koparek

  Oferta naszej firmy obejmuje wiertnice przeznaczone do różnorodnych modeli koparek od zróżnicowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie oczekiwania Klientów, bez względu na reprezentowaną branżę. Nasze wiertnice mogą doskonale sprawdzić się do przygotowywania wykopów choćby przy montażu słupów telefonicznych lub energetycznych, pali ogrodzeniowych, wykonywaniu instalacji podziemnych, sadzeniu drzew, a także do wielu innych zadań. Wszechstronność, w połączeniu z najwyższą jakością, sprawia więc, że oferowane produkty nadają się nawet do najbardziej wymagających prac.

  Wysokiej klasy wiertnice do koparek od uznanych światowych marek

  Doskonała jakość, jaką odznaczają się nasze wiertnice do koparek, to zasługa renomowanych, międzynarodowych producentów. Dystrybuujemy bowiem produkty takich marek jak Komatsu, Caterpillar, Zeppelin, Mitsubishi, New Holland, Terex oraz wielu innych. W ten sposób odpowiadamy na najwyższe oczekiwania Klientów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie również doradzić, jaki model wiertnicy do koparki sprawdzi się najlepiej do Państwa potrzeb, a także posiadanych maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ekspertami z firmy Hydro-Crane!

 • Chwytaki do koparek

  Szukasz solidnego i wydajnego chwytaka do koparki, który usprawni Twoją pracę? Postaw na sprawdzone rozwiązania od Hydro-Crane! Oferujemy szeroki wybór chwytaków do różnych modeli koparek, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki którym przeniesienie złomu stanie się o wiele sprawniejsze i łatwiejsze. Sprawdź solidne produkty o dużym udźwigu przeznaczone do urządzeń marki Caterpillar. Gwarantujemy ich wysoką jakość, wytrzymałość, a także atrakcyjne ceny.

  Nowoczesne i skuteczne chwytaki dopasowane do koparek

  Skuteczne zastosowanie chwytaka uzależnione jest m.in. od jego dobrego dopasowania do koparki. Dlatego też nasi specjaliści z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące tej kwestii. Oferujemy nowoczesne chwytaki kompatybilne ze współczesnymi urządzeniami, usprawniające pracę w różnych branżach. Solidne komponenty, z jakich zostały wykonane, gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia i zużycie, zapewniając doskonale wsparcie pracy na długi czas.

  Chwytaki do koparek — poznaj ich parametry

  Chwytaki do złomu, które pasują do koparek Caterpillar mają pojemność aż 220 litrów, dzięki czemu podczas jednego przejazdu ramienia maszyny mogą pobrać i przetransportować więcej złomu. To z kolei oznacza większą wydajność pracy, jej krótszy czas i większą oszczędność funduszy. Oprócz koparki, chwytak można przyłączać także do żurawi budowlanych i ładowarek do złomu różnych marek.

  Zamów chwytak do koparki z firmy HYDROCRANE

  Jesteśmy renomowanym dostawcą elementów hydrauliki siłowej włoskiej marki PZB. Oprócz samej sprzedaży oferujemy także usługę montażu dystrybuowanych części na terenie całej Polski. Tym, co nas wyróżnia na rynku jest bogata oferta obejmująca chwytaki do koparek dopasowane do maszyn różnego typu, atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Jeżeli więc jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy ze specjalistami, zapraszamy do kontaktu.

 • Mulczery hydrauliczne...

  Mulczery hydrauliczne do koparek to specjalistyczne urządzenia, które montuje się na końcu ramienia maszyny zamiast tradycyjnej łyżki. Służą one do rozdrabniania różnego rodzaju materii organicznej — doskonale radzą sobie zatem choćby z gałęziami, liśćmi, krzewami, a nawet mniejszymi pniami drzew. Mulczery do koparek stanowią niezwykle przydatne narzędzia zwłaszcza w branżach zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych, utrzymaniem dróg czy pracami leśnymi. Komponenty tego typu od renomowanych producentów dostępne są dla Klientów naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z profesjonalnymi mulczerami hydraulicznymi przeznaczonymi do koparek!

  Rozdrabnianie gałęzi i krzewów dzięki mulczerom do koparek od Hydro-Crane

  Proces rozdrabniania z wykorzystaniem mulczera do koparki polega na mechanicznym, zautomatyzowanym rozbiciu materiału organicznego, co ułatwia jego kompostowanie lub po prostu eliminuje potrzebę transportu i składowania odpadów. Maszyna wyposażona w wysokiej klasy sprzęt tego typu może więc szybko przetwarzać nawet znaczne ilości gałęzi, pni czy krzewów. Przydaje się podczas usuwania przeszkód z placów budowy, rozdrabniania gałęzi oraz konarów, przygotowywania terenu przed budową dróg lub konstrukcji, a także w czasie szeroko rozumianych prac leśnych. Mulczery hydrauliczne do koparek to więc wszechstronne i uniwersalne urządzenia, które redukują ilość problematycznych odpadów zielonych, zapewniają oszczędność czasu i pracy oraz zwiększają wydajność procesu rozdrabniania pozostałości roślinnych.

  Wysokiej klasy mulczery do koparek cenionych marek

  Mulczery hydrauliczne do koparek, które zamówić można w Hydro-Crane, doskonale nadają się do pracy zarówno na trudno dostępnym, zalesionym terenie, jak i przy skarpach oraz obszarach trawiastych. Proces rozdrabniania z ich wykorzystaniem przebiega bezproblemowo i szybko, a ich wytrzymała, solidna konstrukcja sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnej pracy. Serdecznie zapraszamy zatem do składania zamówień!