Information

Nowe produkty

rotatory

Rotatory są niezbędnym elementem budowy maszyn, których praca wymaga użycia znacznej siły hydraulicznej. Montowane na żurawiach umożliwiają maszynie wykonywanie obrotów.

W przypadku awarii obrotni dalsza praca często nie może być wykonana. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz rotatory tylko od sprawdzonych producentów, a także wszelkie niezbędne akcesoria (między innymi haki).

Rotatory do maszyn budowlanych

Jeśli szukasz rotatorów do maszyn budowlanych, w HYDROCRANE z pewnością znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Oferujemy obrotnie do takich urządzeń jak wymieniacze podkładów kolejowych, chwytaki betonu, zagęszczarki gruntu i wiele innych. Zaletą dystrybuowanych rotatorów jest większy moment obrotowy oraz ciśnienie oleju dla przekładni. Duży zakres wagowy, a także wysoka jakość naszych produktów sprawiają, że grono zadowolonych Klientów stale się powiększa. Zachęcamy do składania zamówień, a w razie pytań do kontaktu.

rotatory W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • rotatory hydrauliczne

  Rotatory hydrauliczne

  Zachęcamy do zakupu wysokiej jakości rotatorów hydraulicznych. Są to elementy niezbędne do prawidłowej pracy żurawi wykorzystywanych np. w leśnictwie. Miejscem montażu rotatora jest czubek żurawia i łyżki. W naszej ofercie Klienci znajdą urządzenia marek takich jak Formiko, Fassi, Effer, Hyva, Hiab, Palfinger, Atlas, PM, HMF przeznczone do żurawi leśnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

  Zastosowanie rotatorów hydraulicznych

  Rotatory hydrauliczne mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba podnoszenia ciężkich przedmiotów. Dzięki zasilaniu energią cieczy roboczej świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju maszynach ładujących i rozładowujących, przyczepach leśnych, maszynach obsługujących skupy złomu, kosiarkach wysięgnikowych czy kruszarkach. Dzięki nim możliwy jest obrót ładunku w osi poziomej, co ma niewątpliwy wpływ na ułatwienie procesu układania ładunku na przyczepach, paletach, w kontenerach. W przypadku zainteresowania ofertą rotatorów hydraulicznych zapraszamy do kontaktu.

  Rotatory hydrauliczne o różnym udźwigu

  W zależności od tego, jaki zakres prac masz do przeprowadzenia — a tym samym, jak intensywnie będzie używana maszyna oraz jaki ciężar będą miały przewożone ładunku — należy odpowiednio dopasować rotator hydrauliczny. W sklepie internetowym Hydro-Crane dostępne są rotatory dedykowane poszczególnym markom i typom maszyn, czego dowiesz się z opisu każdego produktu. Poszczególne rotatory mają maksymalny udźwig do 1 tony (idealne rozwiązanie uniwersalne do lekkich prac), ale też bardziej wytrzymałe, np. do 4,5, 6, 10, 12 czy nawet 16 ton. Dzięki temu nawet w wyjątkowo wymagających, trudnych warunkach nie musisz obawiać się o sprawność maszyny. Sprawdź ofertę rotatorów hydraulicznych w Hydro-Crane, by zapewnić sobie niezawodność i sprawną realizację każdego zadania z użyciem przyczepy leśnej, HDS lub koparki. A w razie wątpliwości skontaktuj się z nami, aby skorzystać z fachowego doradztwa w doborze konkretnego rozwiązania.

 • rotatory do maszyn...

  Rotatory do maszyn budowlanych

  W HYDRO-CRANE oferujemy wysokiej jakości rotatory RSV i THUMM przeznaczone do wszystkich typów maszyn budowlanych (między innymi CAT, JCB, VOLVO, ATLAS, LIEBHERR, CASE, HYUNDAY, DOOSAN czy KAMATSU). Proponowane przez nas produkty wyróżniają się niezawodnością i trwałością. Ze względu na to, że są bezawaryjne i doskonale radzą sobie nawet w trudnych, wymagających warunkach, cieszą się wyjątkowo dobrą opinią. Zamów rotatory do maszyn budowlanych z HYDRO-CRANE i sprawdź ich działanie!

  Najlepszy stosunek jakości do ceny: rotatory do maszyn budowlanych

  Oferujemy wyroby o zróżnicowanym maksymalnym udźwigu oraz nieograniczonej rotacji. Nasze rotatory doskonale nadają się do chwytaków betonu i chwytaków sortujących, wymieniaczy podkładów kolejowych, urządzeń wyładowujących wagony, zagęszczarek gruntu i innych maszyn budowlanych. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością na nie odpowiemy.

 • akcesoria do rotatorów

  Zadaniem rotatorów jest wsparcie żurawi hydraulicznych oraz innych maszyn, które odpowiedzialne są za przenoszenie przedmiotów o dużym gabarycie, np. złomu. Urządzenia te umożliwiają dźwigom obracanie w różne strony ładunków, dzięki czemu ich transport jest sprawny, bezpieczny i precyzyjny. Z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz wysokiej klasy akcesoria do rotatorów w rozsądnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.

  Haki, łączniki i inne akcesoria do rotatorów — zapraszamy do współpracy!

  Firma HYDRO-CRANE to renomowany dostawca rotatorów do maszyn budowlanych oraz akcesoriów do nich. Wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza branżowa pozwala nam dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wśród naszych propozycji znajdziesz haki, łączniki, adaptery flanszowe oraz inne akcesoria do rotatorów najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

  Adaptery flanszowe — akcesoria do rotatorów hydraulicznych

  W naszej ofercie akcesoriów nie mogło zabraknąć adapterów flanszowych do rotatorów hydraulicznych. Te niepozorne elementy odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu stabilności i bezpieczeństwa podczas transportu ciężkich towarów. Odpowiadają za solidne połączenie z ramieniem żurawia, przenosząc na nie siły powstające podczas obrotu ładunku. Dostępne w naszej ofercie adaptery flanszowe do rotatorów hydraulicznych to akcesoria, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Cechuje je wysoka odporność na intensywną eksploatację, niekorzystne czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

  Dodatkowe korzyści ze stosowania akcesoriów do rotatorów

  Stosowanie akcesoriów do rotatorów wydłuża ich żywotność — chroni je przed uszkodzeniami. Ponadto ich regularna konserwacja przekłada się na wyższą wydajność i efektywność pracy. W długoterminowej perspektywie zapewnia to również oszczędności, gdyż wydatki na serwis są niższe niż koszty napraw czy zakupu nowego żurawia lub innej maszyny. Zachęcamy do sprawdzenia wysokiej klasy akcesoriów do rotatorów z naszej oferty.