• asdfasdf

  ROTATORY HYDRAULICZNE

  Zajmujemy się sprzedażą rotatorów

 • slide

  ŻURAWIE, WYCIĄGARKI, POMPY, STEROWNIKI

  Szerowki asortyment żurawi, pomp, sterowników, wyciągarek.

 • HAK DO ROTATORA 4,5 TONOWEGO Z RUCHOMYM HAKIEM MOCOWANIE HAKA NA TRZPIENIU ROTATORA 4,5 TONOWEGO WYMIARY POD ROTATOR HAK POD TRZPIEŃ ROTATORA FI 59 mm MOCOWANIE NA FI 30mm ŁATWY MONTAŻ HAK PASUJE DO ROTATORÓW TAKICH PRODUCENTÓW  JAK : BALTROTORS, FINN-ROTOR , INDEXATOR , INTERMERCATO , KINSHOFER

  850,00 zł
  W magazynie

Akcesoria do rotatorów i wyciągarek

Szukasz przystawki odbioru mocy do skrzyni biegów w Mercedesie? Potrzebny Ci by-pass do pompy tłoczkowej łamanej? A może myślisz o nawiązaniu stałej współpracy z dostawcą rotatorów do maszyn budowlanych? Jeśli tak – dobre trafiłeś! Jesteśmy firmą działającą w branży hydraulicznej. Oferujemy szeroki wybór produktów, począwszy od sterowników mechanicznych, poprzez wiertnice do HDS, a skończywszy na chwytakach do złomu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pompy zębate tandemowe, haki do rotatorów i wiele więcej

Jako specjaliści w swojej branży oferujemy nie tylko najwyższej jakości produkty, ale też profesjonalne doradztwo. Proponujemy fachową pomoc w zakresie doboru artykułów, które najlepiej spełnią oczekiwania Klientów. Ponadto na ich życzenie umożliwiamy również instalację układów hydraulicznych oraz przystawek odbioru mocy (Daf, Iveco, Man, Scania itp.) – działamy na terenie całej Polski. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowe realizacje zamówień, a także pełne zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu!