Information

Nowe produkty

Wiertnice do koparek

Koparki, jako należące do najbardziej podstawowych i powszechnych typów maszyn budowlanych, są nieodłączne podczas realizacji zróżnicowanych projektów w obrębie odmiennych branż. Pozwalają one na przygotowywanie wykopów o różnorodnym przeznaczeniu, spośród których szczególnie charakterystyczne są odwierty pionowe. W tym celu do koparek montuje się specjalistyczne wiertnice umożliwiające wykonywanie takich robót ziemnych. Nie mogło ich zatem zabraknąć w ofercie firmy Hydro-Crane. Proponujemy wysokiej klasy wiertnice do koparek, przeznaczone zarówno do zaawansowanych maszyn, jak i kompaktowych minikoparek.

Wszechstronne wiertnice do koparek

Oferta naszej firmy obejmuje wiertnice przeznaczone do różnorodnych modeli koparek od zróżnicowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie oczekiwania Klientów, bez względu na reprezentowaną branżę. Nasze wiertnice mogą doskonale sprawdzić się do przygotowywania wykopów choćby przy montażu słupów telefonicznych lub energetycznych, pali ogrodzeniowych, wykonywaniu instalacji podziemnych, sadzeniu drzew, a także do wielu innych zadań. Wszechstronność, w połączeniu z najwyższą jakością, sprawia więc, że oferowane produkty nadają się nawet do najbardziej wymagających prac.

Wysokiej klasy wiertnice do koparek od uznanych światowych marek

Doskonała jakość, jaką odznaczają się nasze wiertnice do koparek, to zasługa renomowanych, międzynarodowych producentów. Dystrybuujemy bowiem produkty takich marek jak Komatsu, Caterpillar, Zeppelin, Mitsubishi, New Holland, Terex oraz wielu innych. W ten sposób odpowiadamy na najwyższe oczekiwania Klientów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie również doradzić, jaki model wiertnicy do koparki sprawdzi się najlepiej do Państwa potrzeb, a także posiadanych maszyn budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ekspertami z firmy Hydro-Crane!

Wiertnice do koparek W tej kategorii nie ma produktów.